Aktualności » Rok szkolny 2017/2018

Saperzy z Giżycka

20 lutego br. w naszej szkole gościliśmy Saperów z Patrolu Rozminowania w Giżycku. Odbyła się pogadanka na temat sposobu postępowania ze znalezionymi niewybuchami i niewypałami oraz zasad powiadamiania służb odpowiedzialnych za ich usuwanie. 

więcej
Uroczyste obchody w Puńsku

I my tam byliśmy.... :)

więcej
100-lecie niepodległości Litwy

15 lutego br. w naszej szkole była się wielka uroczystość. Obchodziliśmy 100-ą rocznicę odzyskania niepodległości przez Litwę. Najpierw odbyła się msza święta w kaplicy 
w Widugierach. Później wszyscy udali się do szkoły na program artystyczny przygotowany przez wszystkich uczniów. Później był występ zespołu "Svaja" i Kapeli z Widugier.
 Po tym był poczęstunek w świetlicy szkoły.

 

więcej
Dzień Babci i Dziadka

19 stycznia w naszej szkole świętowaliśmy Dzień Babci i Dzień Dziadka. Do szkoły zostali zaproszeni dziadkowie. 
Najpierw odbył się program artystyczny, w którym uczestniczyli wszyscy uczniowie: śpiewali piosenki, tańczyli i recytowali wiersze. Wręczyli dziadkom własnoręcznie przygotowane prezenty. Potem uczniowie klas IV-VII pokazali przedstawienie pod tytułem "Czerwony Kapturek" w nowoczesnym wydaniu.

więcej
Choinka szkolna

12 stycznia br. w naszej szkole odbyła się choinka noworoczna. Dla licznej publiczności przygotowaliśmy program artystyczny w którym blaki udział wszyscy uczniowie. Następnie przedstawiliśmy spektakl pt. "Czerwony Kapturek" w nowoczesnym wydaniu. Potem przyszedł św. Mikołaj i rozdał wszystkim prezenty.

 


 

więcej
Wyjazd do Suwałk

12 grudnia pojechaliśmy do kina w Suwałkach. Uczniowie klas 0-V oglądali film pt. "Pierwsza gwiazdka", a starsze klasy "Listy do M3". Po seansie, klasy IV-V grały w kręgle, a młodsze bawiły się na placu zabaw. Na koniec zjedliśmy obiad i szczęśliwie wróciliśmy do domu.

więcej
Mikołajki

6 grudnia w naszej szkole świętowaliśmy Mikołajki. Przed dwoma tygodniami losowaliśmy imiona uczniów. Dzisiaj serdecznie ich pozdrowiliśmy i wręczyliśmy im prezenty. Potem zrobiliśmy sobie wspólne zdjęcie z prezentami. Bardzo ucieszyliśmy się z naszych prezencików. Dziś Samorząd Uczniowski zorganizował dzień spódnicy i koszuli. 

więcej

Warning: Unknown: write failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0